Jak zacząć zarabiać
w Internecie

Co znajdziesz na Stronie

Od czego zacząć

Rejestracja domeny, wykupienie hostingu, instalacja oprogramowania do zarządzania treścią.

Na czym zarabiać

Programy partnerskie, zarabianie na reklamach Google, pisanie tekstów na zamówienie, blogowanie...

Narzędzia i poradniki

Tworzenie strony internetowej przy użyciu WordPress, korzystanie z darmowych narzędzi Google Analytics , Search Console...

Najnowsze wpisy

Wpis przeznaczony jest głównie dla początkujących użytkowników myślących o założeniu własnego bloga, dlatego zacznę od objaśnienia kilku podstawowych pojęć. Następnie krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces uruchamiania własnej strony internetowej.
Co powinieneś wiedzieć, zanim zabierzesz się za tworzenie własnej strony internetowej lub bloga ? Trzy najważniejsze pojęcia, którymi będziemy się tutaj posługiwać to: domena, hosting oraz wordpress

Jest mi niezmiernie miło, że zdecydowałeś lub zdecydowałaś się odwiedzić mojego bloga. Witam Cię bardzo serdecznie i mam nadzieję, że najdziesz tutaj dokładnie to, czego szukasz. Głównym tematem moich wpisów będzie oczywiście zarabianie przez Internet. W ramach publikowanych artykułów postaram się wyjaśnić Ci, w jaki sposób możesz zarabiać 365 dni w roku i 24 godziny na dobę nie opuszczając czterech ścian swojego domu. Wbrew pozorom nie mam zamiaru nakłaniać nikogo do nieprzerwanej pracy przez cały rok…wręcz przeciwnie!

Praca przez Internet wydaje się bardzo atrakcyjna dla wielu ludzi. W obecnych czasach, gdy wiele dziedzin zostało skomputeryzowanych, a internet przejął wiele funkcji, praca w internecie jest doskonałą alternatywą. Coraz częściej zaczynamy rozumieć, że niestety nie osiągniemy upragnionego sukcesu, sprzedając swój czas na etacie. Wynagrodzenie za godzinę pracy, rzadko jest zadowalające i nie prowadzi do szybkiego wzbogacenia się. W związku z tym poszukujemy nowych i efektywnych sposobów na zarabianie w internecie.

Start-up dziś to nie tylko model biznesowy, ale przede wszystkim pomysł na własny biznes. Sposób na pracę poza korporacją, w kawiarni lub zaciszu swojego mieszkania. Teraz nie tylko młodzi ludzie robią start-upy. Statystyki pokazują, że 78% nowych firm zakładana jest przez ludzi 35+, którzy zdobyli już doświadczenie zawodowe po studiach i teraz zaczynają kreować swoją rzeczywistość. Liczy się przede wszystkim pomysł i determinacja jak powtarza wielu wizjonerów, jednak nie każdy z nas może być szefem start-upu. Jak więc zacząć swój własny biznes i zarobić pierwszy milion ?

.W internecie jest dużo stron krajowych i zagranicznych promujących wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy, promowanie stron, wypełnianie płatnych zadań i mini zadań. I jeszcze wiele innych możliwości zarabiania. Rejestracja na wszystkich stronach jest raczej prosta, choć dokładna i musi być zgodna z prawdą. A potem można już tylko zarabiać. Lecz, czy opłacalna jest taka forma zarobkowania, oczywiście chodzi tu tylko o polskie strony ? Bo zagraniczne są mi obce.

Bądz na bierząco

Zapisz się na newsletter

Wysyłam informacje o nowych artykułach oraz filmach na youtubie.
Zero spamu. Nie wysyłam reklam i ofert  innych firm.
Łatwa rezygnacja z otrzymywania newslettera.

Newsletter