Jeżeli planujesz zakup nieruchomości, samochodu na raty lub po prostu potrzebujesz kredytu na dowolny cel, znajdziesz tutaj potrzebne informacje oraz przydatne kalkulatory finansowe. Żadne z proponowanych powyżej narzędzi, nie wymaga wpisywania żadnych danych osobowych.

Planujesz zakup nieruchomości ?

W zakładce zakup nieruchomości znajduje się formularz, który po wpisaniu podstawowych danych takich jak np. cena nieruchomości, wyliczy wszystkie koszty zakupu danej nieruchomości.

Kalkulator oszczędności

Kalkulatory finansowe

Innym ciekawym narzędziem jest kalkulator oszczędzania. Dzięki niemu łatwo obliczysz, ile czasu potrzebujesz na zgromadzenie pożądanej kwoty. Narzędzie uwzględnia tzw. procent składany, który polega na tym, że  odsetki za dany okres oprocentowania są doliczane do zgromadzonej już sumy, co daje szybszy wzrost wartości kapitału.

Oblicz zdolność kredytową, kalkulatory finansowe

Prosty w obsłudze kalkulator zdolności kredytowej pozwoli Ci łatwo sprawdzić, na jaką kwotę kredytu możesz liczyć. Kwota kredytu obliczana jest na podstawie dochodu netto, okresu kredytowania, oraz stałych miesięcznych wydatków.

Więcej ciekawych narzędzi finansowych oraz porównywarek cenowych znajdziesz klikając w link   www.ekspert-bankowy.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści w mediach społecznościowych.

5/5 - (1 vote)

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *