Jak zarabiać w programach partnerskich

Czym są programy partnerskie ?

W programach partnerskich mogą zarabiać zarówno początkujący jak też bardziej zaawansowani użytkownicy Internetu. Dlatego, zanim odpowiem na pytanie „jak zarabiać w programach partnerskich”, pozwolę sobie w kilku słowach opisać, czym są i jak działają programy partnerskie.

Istotą programów partnerskich, jest otrzymywanie wynagrodzenia za promowanie produktów lub usług innych firm. Inną nazwą tego typu działalności jest afiliacja lub programy afiliacyjne. W praktyce jest to dokładnie to samo co programy partnerskie. Nazwa afiliacja została zapożyczona z języka angielskiego.

Firma, która za naszym pośrednictwem promuje towar lub usługę, udostępnia nam unikalny przypisany do nas link. Za pomocą tego linku polecony przez nas klient dokonuje zakupu. Nasze wynagrodzenie naliczane jest najczęściej tylko za zrealizowaną sprzedaż. Zdarzają się też programy, w których prowizję otrzymamy również za samo nawiązanie kontaktu przez firmę z poleconym przez nas klientem.

Niektóre firmy zamiast linków stosują specjalne przypisane do nas kody lub po prostu naszą nazwę użytkownika. W takim wypadku polecony przez nas klient wpisuje nasz unikalny kod w trakcie zakupu. Dzięki temu również otrzymamy prowizję za zrealizowaną sprzedaż.

W jaki sposób promować produkty ?

Jak już wspominałem we wcześniejszych wpisach, proponowane przeze mnie sposoby zarabiania w Internecie opierają się na posiadaniu strony internetowej. Wbrew pozorom uruchomienie własnej strony internetowej jest stosunkowo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Zainteresowanych odsyłam do zakładki „jak zacząć”. Znajdują się tam informacje na temat rejestracji domeny oraz wykupienia hostingu.

Co prawda są tacy, którzy twierdzą, że działanie w programach partnerskich nie wymaga posiadania własnej domeny, jednak ja się z tym nie zgadzam. Działać oczywiście możemy, ale zarobimy raczej niewiele. Alternatywą do własnej strony internetowej są tylko media społecznościowe. Jednak nasi znajomi nie będą raczej tym zachwyceni. Po otrzymaniu od nas kilku tego typu ofert prędzej czy później nas zablokują.

Od czego zacząć ?

Przystąpienie do programu partnerskiego zazwyczaj jest bezpłatne. Zdarzają się osoby, które pobierają jakąś opłatę za „wprowadzenie” do biznesu. Nie jest to jednak koszt samego przystąpienia do programu tylko raczej szkolenia z zakresu jego funkcjonowania. Zdarzają się także nieuczciwi internauci, którzy obiecują pomoc, której później nie świadczą. Dlatego warto zawsze w miarę możliwości sprawdzać osoby, które zachęcają nas do przystąpienia do takiego czy innego programu.

Program partnerski, w którym ja zarabiam oraz który gorąco polecam działa na rynku od wielu lat. Jest częścią dużej grupy WP. Jest to więc pewny i sprawdzony partner. Rozliczenia są uczciwe a prowizje stosunkowo wysokie. Tutaj możesz się bezpłatnie zapisać do programu.Jeżeli zdecydujesz się na przystąpienie do programu z mojego polecenia, (mojego linka) możesz liczyć na moje wsparcie.

Kontakt

Bardzo Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

e-mail

zarabiaj365@gmail.com

Zobacz na filmie jak działa program

Zapraszam Cię również serdecznie do odwiedzenia stronki o mnie, dowiesz się kim jestem i czym się zajmuje. Przekonasz się, że można mi zaufać.

7 myśli na “Jak zarabiać w programach partnerskich”

  1. Zastanawiam się nad zapisanie sie do tego programu ale jaką mam gwarancje że firma wypłaci mi zarobione prowizje ? słyszy się czasem żę jakaś firma się zwinęła i nie wypłaciła…

    1. Polecana tutaj firma działą na rynku od kilkunastu lat, myślę że to jes jej najlepsza gwarancja wypłaty prowizji. pozdrawiam

    1. Witaj Moniko, dzięki za to pytanie. Wysokość zarobków uzależniona jest przede wszystkim od ilości pracy jaką w to włożymy. Najlepsze jest jednak to że nie ma górnej granicy zarobków. Wiadomo, że na początku będzie trochę trudno. Jednak z czasem kiedy nabierzesz wprawy, zdobędziesz odpowiednią wiedzę, wszystko zacznie się poprawiać. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie 😉

Komentarze zostały wyłączone.