Potrzebujesz szybkiej gotówki ? Jesteś we właściwym miejscu. Internetowa porównywarka pożyczek pozabankowych, to proste w obsłudze narzędzie, które ułatwi nam wybór najlepszej oferty. Wymaga jedynie wpisania interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania.

Porównywarka pożyczek

Czym są pożyczki pozabankowe

Kiedy rozważamy pożyczenie większej czy mniejszej kwoty pieniędzy, w pierwszej kolejności zwracamy się z prośbą do rodziny lub znajomych.  Jeśli tego typu sytuacje nie zdarzają się często, rodzina czy przyjaciele chętnie pomagają. Oczywiście w miarę swoich możliwości.  Jednak dla wielu osób  proszenie innych o pomoc  nie jest łatwe.  Wydaje im się, że w ten sposób pokazują swoją niezaradność i za wszelką cenę chcą tego uniknąć.

Na szczęście na rynku funkcjonuje wiele firm, które bez większego problemu, bez zbędnych pytań i ocen, będą skłonne wyciągnąć nas z finansowych tarapatów.  Tutaj pewnie większości z nas, na myśl przychodzi bank.  Oczywiście jest to bardzo słuszny kierunek, jednak nie w każdej sytuacji taka opcja będzie dla nas dostępna.

Banki to zazwyczaj duże, bardzo sformalizowane instytucje. Przeprowadzenie jakiejś procedury od początku do końca wymaga czasu i zachowania odpowiednich procedur. Dlatego  kiedy w nagłej, nieprzewidzianej sytuacji, potrzebujemy gotówki prawie natychmiast, banki nie zawsze będą w stanie nam pomóc.

Jak wiadomo, rynek nie znosi próżni. Tam, gdzie pojawia się popyt na dany produkt czy usługę, natychmiast znajdą się chętni na zaspokojenie tego popytu. Z tego też powodu, powstały firmy oferujące szybkie pożyczki, nazywane również chwilówkami lub pożyczkami pozabankowymi. Firmy oferujące tego typu usługi, nie mają statusu banków, dzięki czemu pewne, ściśle określone procedury czy przepisy ich nie obowiązują. 

Reasumując i odpowiadając wprost na pytanie  postawione w tytule, pożyczki pozabankowe to rodzaj szybkiej pożyczki, oferowany przez firmy, niebędące bankami. Tego typu pożyczki udzielane są zazwyczaj na krótki okres oraz w stosunkowo niewielkich kwotach.

Jak działa porównywarka pożyczek pozabankowych

Internetowa porównywarka pożyczek pozabankowych, jest narzędziem, które „przegląda” dostępne na rynku oferty, oraz na ich podstawie generuje listę ofert, optymalnie dopasowaną do naszych potrzeb.  Korzystanie porównywarki jest bardzo proste. W odpowiednich polach prowadzamy interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres spłaty pożyczki, a następnie klikamy przycisk „pokaż oferty”. Po chwili otrzymujemy całą listę ofert, spełniających określone przez nas kryteria.

Niekiedy może się zdarzyć, że na liście nie pojawią się żadne oferty. Oznaczać to może, że w tym momencie nie ma dostępnych ofert, spełniających nasze kryteria. W takim wypadku warto ponowić wyszukiwanie, zmieniając wcześniej pożądaną kwotę pożyczki lub okres spłaty.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarka pożyczek pozabankowych

Obecnie na rynku w Polsce, znajdziemy co najmniej kilkadziesiąt firm oferujących pożyczki pozabankowe. Nie wszystkie niestety są godne zaufania a tym bardziej godne polecenia. W naszym zestawieniu znajdują się tylko pewne, sprawdzone firmy. 

Dodatkowo, przy tak dużej ilości dostępnych ofert, nie jest łatwo wybrać najlepszą. Trzeba wziąć pod uwagę kilka parametrów, takich jak  maksymalna kwota, jaką możemy pożyczyć, okres spłaty, czy  legendarne już RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. 

Korzystając z internetowej porównywarki pożyczek pozabankowych, mamy dostęp do zawsze aktualnych ofert.  Lista pożyczek jest na bieżąco monitorowana i aktualizowana. Dodatkowym atutem wszystkich dostępnych w naszym serwisie porównywarek, są bezpośrednie linki, które przenoszą nas na oficjalną stronę danej firmy. Dzięki temu złożenie wniosku przez Internet jest szybkie i łatwe.

Porównywarka pożyczek pozabankowych – ochrona danych osobowych

Korzystanie z internetowych porównywarek usług bankowych, jest zupełnie bezpieczne dla naszych danych osobowych. Narzędzie nie wymaga wprowadzania żadnych danych osobowych czy teleadresowych. Wpisujemy jedynie podstawowe parametry produktu. W przypadku pożyczek pozabankowych będzie to kwota, oraz okres spłaty pożyczki. Aby skorzystać z wybranego produktu, klikamy w link, który generuje porównywarka pożyczek pozabankowych. Zostaniemy przeniesieni na oficjalną stronę internetową banku.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści w mediach społecznościowych.

5/5 - (3 votes)

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *