Uruchomienie globalnej sieci internetowej stworzyło zupełnie nowe możliwości pracy zdalnej. Z tego wpisu dowiesz się czym są programy partnerskie, i jak możesz w nich zarabiać.

Programy partnerskie

Chociaż pojęcia programy partnerskie i afiliacja, bardzo często stosowane są zamiennie, nie oznaczają dokładnie tego samego. Afiliacja polega na zarabianiu określonej prowizji poprzez promowanie produktów czy usług innych firm Natomiast nazwa programy partnerskie odnosi się głównie do modelu rozliczania pomiędzy wydawcą a reklamodawcą.

Czym więc są programy partnerskie

Zagadnienie dotyczy reklamowania produktów w Internecie. Program partnerski to swego rodzaju umowa pomiędzy właścicielem serwisu internetowego a przedsiębiorcą , któremu zależy na sprzedaży produktu lub usługi.

Afiliacją natomiast można określić proces, czy sposób zarabiania prowizji na skutecznej kampanii marketingowej. Kluczowa w całej idei programów partnerskich, jest skuteczność właściciela strony internetowej czy bloga.

Programy afiliacyjne zakładają naliczenie wynagrodzenia tylko za kliknięcia reklamy, prowadzące ostatecznie do oczekiwanego przez reklamodawcę rezultatu. Oznacza to, że jeżeli dochodzi do sprzedaży polecanego produktu, zarabiają obydwaj „partnerzy”, natomiast w przeciwnym wypadku nie zarabia żaden z nich.

Jak znaleźć najlepsze programy partnerskie

W internecie roi się od firm oferujących promowanie swoich produktów. Wybierając partnera do wspólnego zarabiania, warto zwrócić uwagę na branżę, w której działa.

Promowanie produktów pokrewnych z tematyką Twojego bloga, pozwoli na dotarcie do odpowiedniej grupy potencjalnych klientów. Dzięki temu szanse na sukces finansowy w afiliacji znacząco rosną.

Istnieją jednak branże, lub tematy, które dotyczą większości ludzi, niezależnie od ich wieku, płci czy wykształcenia. Jedną z takich uniwersalnych dziedzin są usługi finansowe. Większość dorosłych osób w Polsce posiada przynajmniej jedno konto bankowe.

Programy partnerskie M2M oraz eBroker Partner

Popularnym programem działającym w branży bankowej jest Money 2 Money. Jeżeli szukasz pewnego i sprawdzonego partnera, ten program spełni Twoje oczekiwania. Właścicielem serwisu jest doskonale znana grupa WP. Money 2 Money działa na runku już od kilkunastu lat. Współpracuje z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Innym przykładem serwisu zajmującego się promowaniem produktów finansowych jest eBroker Partner. Serwis oferuje swoim współpracownikom wysokie prowizje, oraz atrakcyjne promocje i bonusy.

Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje dostęp do kokpitu, którym zarządza swoimi kampaniami reklamowymi. Znajdziemy tam wiele przydatnych narzędzie promocyjnych i widgetów. Ebroker Partner zapewnia również materiały szkoleniowe dla nowych użytkowników.

Jakie zarobki oferują programy partnerskie

Promowanie usług finansowych oraz produktów bankowych może być bardzo lukratywne. Prowizja za otwarcie konta bankowego z Twojego polecenia może wynieść od kilkudziesięciu złotych w przypadku kont osobistych, nawet do kilkuset złotych. za konta firmowe.

Najwięcej można jednak zarobić na polecaniu kredytów bankowych, za które otrzymujemy procent od pożyczonej kwoty. Dlatego przy kredycie hipotecznym opiewającym na kilkaset tysięcy złotych, Twoja prowizja może wynieść kilka tysięcy złotych

Rejestracja w programie partnerskim

Proces rejestracji w programie partnerskim jest bardzo łatwa i szybka. W odpowiednim formularzu na stronie internetowej programu wpisujemy swoje podstawowe dane osobowe i adres e-mail. Następnie potwierdzamy adres e-mail przez kliknięcie otrzymanego linka, i uzupełniamy dodatkowe dane teleadresowe.

Twoje konto będzie aktywne niezwłocznie po zakończeniu procesu rejestracji, dlatego od razu możesz zacząć zarabiać. Rejestracja w programie jest całkowicie bezpłatna.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie rejestracji w programie, napisz wiadomość na adres: kontakt@zarabiaj365.pl.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Jak zwykle zachęcamy do komentowania wpisów i udostępniania na profilach społecznościowych.

5/5 - (4 votes)

Similar Posts

One Comment

  1. Porgram partnerski to jedna z najlepszych usług dla przedsiębiorców. Szybko i bez zbędnych formalności otrzymać można nawet wysoką prowizję. Korzyści ze współpracy mogą być dobre dla dwóch stron. Korzystam z programu Globkurier.pl i zarabiam w łatwy sposób. Przeglądnij ofertę i zdecyduj czy chcesz dodatkowo wspomóc swoją działalność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *