Serwis Wzajemna-Wymiana pl pomaga poprawić rankingi strony internetowej, czy kanału na YouTube, poprzez zwiększenie ilości subskrybentów i polubień filmów. Użytkownicy strony mogą także generować dodatkowy ruch na własnych stronach internetowych i blogach. Dodatkową funkcją serwisu jest możliwość wymiany zgromadzonych monet na prawdziwe pieniądze, a następnie wypłaty ich na konto PayPal.

Wzajemna Wymiana

Jak działa system Wzajemna Wymiana

Za każdą odwiedzaną witrynę, czy wyświetlony film na kanale YouTube otrzymasz określoną liczbę monet, oraz tak zwaną „wymianę”. Monety można przeznaczać na wygenerowanie ruchu na własnej stronie lub na wyświetlenie swojego filmu na YouTube.

Zasadniczo nie ma ograniczeń co do liczby odwiedzonych stron. Jednak płatne kliknięcia, czy wyświetlenia filmów nie zawsze są dostępne. W takim przypadku warto wrócić do serwisu następnego dnia, kiedy pula wymian się odnowi.

Wzajemna wymiana

Kod na 500 monet dla poleconych: Bankowiec500

Jakie działania możesz wykonywać w serwisie

 • Podczas surfowania po stronach internetowych zdobywasz kredyty i otrzymujesz bonusy za wykonanie określonej liczby wymian dziennie.
 • Zarobione monety można wymienić na pieniądze lub za ich pomocą wygenerować ruch na własnej stronie, czy blogu.
 • Zarobione monety można łatwo sprzedawać lub przekazywać innym użytkownikom serwisu.
 • Monety możesz zdobywać na wiele różnych sposobów, między innymi wykonując proste zadania, lub rejestrując się w innych serwisach.
 • Dodatkowym sposobem na zdobywanie monet i zarabianie pieniędzy jest polecanie serwisu. Za zdobycie nowego użytkownika otrzymasz dodatkowe monety, pieniądze, oraz 20% pieniędzy wydanych przez niego w serwisie. Warunkiem otrzymania bonusu za polecenie jest wykonanie przez poleconego 1000 wymian.
 • Wzajemna Wymiana oferuje użytkownikom dodatkowe „wynagrodzenie” za aktywne promowanie serwisu.

Poziomy aktywności użytkowników

Aktywne korzystanie z serwisu pozwala na zdobywanie kolejnych poziomów, które zwiększają możliwości zarabiania i promowania swoich stron. Każdy nowy użytkownik zaczyna od poziomu pierwszego, a po wykonaniu określonej ilości wymian przechodzi na dalsze poziomy.

Twórcy serwisu ustalili 9 poziomów aktywności. Po wykonaniu pierwszych 500 wymian użytkownik przechodzi na poziom 2 i otrzymuje dodatkowe monety. Osiągnięcie najwyższego poziomu wymaga wykonania 100 tysięcy wymian.

Jak zdobywać monety w serwisie Wzajemna Wymiana

Monety otrzymujesz za wyświetlanie stron internetowych i wykonywanie innych prostych czynności. W serwisie dostępne są następujące sposoby zdobywania monet:

 • Klikanie w skrócone linki
 • Polubienia Ask.fm
 • Pinterest: obserwowanie i polubienia
 • wyświetlenia strony
 • YouTube: wyświetlenia, polubienia, subskrypcje i zapis do listy ulubionych
 • kopanie monet – możliwość uruchomienia automatycznego zdobywania monet

Monety można także zakupić od innych użytkowników lub bezpośrednio w serwisie. Za wykonanie określonej ilości zadań każdego dnia otrzymamy dodatkowe monety.

Program poleceń jest również doskonałym sposobem na zdobywanie dodatkowych monet i pieniędzy. Każda osoba rejestrująca się z linka polecającego również otrzyma na początek premię w postaci monet. Ilość monet dostępnych w pakiecie startowym uzależniona jest od poziomu, na którym znajduje się osoba polecająca.

Rejestracja w serwisie Wzajemna Wymiana

Rejestracja w systemie Wzajemna Wymiana jest całkowicie darmowa, a przy tym bardzo prosta i zajmuje dosłownie minutę. Formularz na stronie do rejestracji zawiera tylko kilka okienek. Rejestrując nowe konto, warto skorzystać z linka polecającego, ponieważ zapewnia to dodatkowe korzyści, o których przeczytasz więcej w dalszej części artykułu.

Formalności związane z rejestracją zostały ograniczone do niezbędnego minimum. W formularz uzupełniasz następujące dane:

 • wpisujesz (wybierasz) swoją unikalną nazwę użytkownika
 • podajesz swój adres e-mail
 • ustalasz własne hasło dostępu do serwisu
 • z rozwijanego menu wybierasz płeć
 • wybierasz kraj, w którym się znajdujesz

Formularz zabezpieczony jest mechanizmem, zapobiegającym automatycznej rejestracji przez roboty. W dolnej części strony znajduje się okienko „reCAPTCHA” w którym oświadczasz, że nie jesteś robotem.

W tym miejscu możesz także zadeklarować chęć otrzymywania wiadomości z promocjami i reklamami. Na koniec zatwierdzasz formularz, klikając niebieski przycisk „Zatwierdź”.

Rejestracja w serwisie wymaga także potwierdzenia podanego przez Ciebie adresu e-mail. W skrzynce mailowej znajdziesz wiadomość z linkiem, który należy kliknąć, aby dokończyć rejestrację. To wszystko. Od tego momentu możesz już zacząć zbierać monety i przeprowadzać inne czynności w serwisie.

Niektóre funkcje, czy zadania wymagają posiadania odpowiedniej ilości monet, czy wymian na koncie. Na przykład, aby dodać swoje strony do serwisu i generować na nich dodatkowy ruch, musisz najpierw wykonać 50 wymian, czyli wyświetleń stron innych użytkowników serwisu.

Ograniczenia zostały wprowadzone w celu uniknięcia nadużyć i zakładania fikcyjnych kont. Zdobycie wymaganych monet, czy wyświetleń nie powinno jednak stanowić żadnego problemu dla rzeczywistego użytkownika. Dodatkowym sposobem na pominięcie tych wymagań jest założenie konta plus.

Czym jest konto +

Konto plus otrzymują użytkownicy, którzy aktywnie korzystają z serwisu. Wzajemna Wymiana w wersji premium pozwala na szybsze zdobywanie monet, oraz zapewnia większe limity transakcji w serwisie.

Dodatkowo użytkownicy posiadający konto plus otrzymują więcej monet za pojedyncze wyświetlenie strony, czy filmu na YouTube. Dla osób posiadających konto + dostępna jest także możliwość 5-krotnej zmiany płci i kraju w danych rejestrowych. Wszystkie zalety i limity konta + opisane są w specjalnej tabelce, umieszczonej w serwisie.

Konto + można bardzo łatwo wykupić za dodatkową opłatą. Sposobem na łatwe zdobycie darmowego dostępu do konta plus jest wykonanie jednego z zadań, umieszczonych w specjalnej zakładce menu. Wykonanie banera reklamującego serwis lub umieszczenie wpisu reklamowego w zewnętrznym serwisie zapewnia darmowe konto + na wiele miesięcy.

Program poleceń Wzajemna Wymiana

Serwis Wzajemna Wymiana zapewnia bardzo atrakcyjny program poleceń. Polecając serwis i zdobywając nowych użytkowników, możesz liczyć na:

 • 1000 monet za każdego użytkownika, który zarejestruje się z Twojego linka
 • 1 zł za każdego użytkownika, który zarejestruje się z Twojego linka
 • 20% od pieniędzy wydanych przez Twoich poleconych

Warunkiem otrzymania wyżej wymienionego wynagrodzenia za pozyskanie nowego użytkownika jest wykonanie przez niego co najmniej 1000 wymian.

Jak polecać serwis Wzajemna Wymiana

Specjalny link polecający znajdziesz w zakładce „Poleceni”, umieszczonej w górnym Menu serwisu. Jeśli chodzi o sposoby promowania strony, nie różnią się one od innych działań marketingowych w Internecie.

Dobrym sposobem na pozyskanie nowych użytkowników serwisu będzie umieszczanie informacji o zaletach Wzajemnej Wymiany w popularnych serwisach społecznościowych, czy innych stronach tego typu.

Wzajemna Wymiana jest dedykowana głównie osobom posiadającym już swoją własną stronę internetową, czy kanał na YouTube. Dlatego przygotowanie odpowiedniego wpisu i opublikowanie go w swoim serwisie powinno być pierwszym krokiem.

Wiele cennych informacji na temat atutów serwisu i sposobów jego promocji znajdziesz na stronie internetowej usługodawcy. Jednym z zadań, za które otrzymasz darmowy dostęp do konta + jest właśnie opublikowanie artykułu z linkiem polecającym.

Korzyści dla osób polecanych

Jeżeli publikowane przez Ciebie treści będą prezentowały odpowiednią jakość, w nagrodę otrzymasz dodatkowe „narzędzie polecające”. Zgodnie z informacją podaną w zakładce z zadaniami, jeżeli opublikujesz artykuł ze swoim linkiem polecającym, składający się z minimum 10 tys. znaków ze spacjami, otrzymasz 10 tysięcy monet, oraz specjalny kod na zdobycie 500 monet dla Twoich poleconych.

Możliwość zdobycia aż 500 monet przy rejestracji w serwisie może skłonić potencjalnych użytkowników do zarejestrowania się właśnie przy pomocy Twojego linka polecającego. Oczywiście informacje o takiej nagrodzie, warto umieścić w widocznym miejscu artykułu, lub w mediach społecznościowych.

Warto jednak pamiętać, że artykuł może być dodany tylko na portalach zezwalających na tego typu działania. Nie polecamy nachalnego spamowania, czy łamania regulaminu danego serwisu.

W przypadku usunięcia artykułu promocyjnego Twoje monety zostaną cofnięte. Otrzymasz także informację o konieczności ponownego dodania artykułu.

Rzetelne informację o warunkach przyznania nagrody

Pamiętaj, że aby kod promocyjny zadziałał, czyli aby nowy użytkownik mógł otrzymać swoją nagrodę, musi być aktywny, czyli wykonać co najmniej 500 wymian. Przypomnijmy, że wymiana oznacza wejście na stronę internetową, obejrzenie filmu YouTube, zostawienie lajka, czy subskrybowanie kanału.

Informacje o warunkach uzyskania bonusu warto umieścić w widocznym miejscu. Rejestrujący się użytkownik powinien dokładnie wiedzieć, jakie są warunki otrzymania bonusowych monet. Wprowadzanie w błąd, czy nawet zatajanie pewnych informacji jest działaniem nieetycznym, i może skutkować utratą zaufania do naszej osoby, przez co stracimy możliwość dalszego prowadzenia działań promocyjnych.

Filmy promujące serwis na kanale YouTube

Treści wideo stają się jednym z głównych kanałów komunikacji marketingowej. Coraz więcej użytkowników wybiera filmy, rezygnując tym samym z czytania wpisów, czy artykułów blogowych.

Dlatego opublikowanie krótkiego filmu informującego o zaletach serwisu Wzajemna Wymiana, może być doskonałym sposobem na pozyskanie nowych członków do „Twojego zespołu” w serwisie.

Jeśli więc prowadzisz własny kanał na YouTube, poświęć jeden odcinek na przedstawienie widzom zalet korzystania z serwisu Wzajemna Wymiana. Dzięki temu nie tylko zdobędziesz nowych poleconych, ale także otrzymasz dodatkową nagrodę w serwisie.

Opublikowanie filmu trwającego co najmniej 1.5 minuty, uprawnia Cię do otrzymania 10 złotych. Uzyskasz także darmowy dostęp do konta plus przez 200 dni oraz 1000 monet.

Pamiętaj, aby w opisie filmu umieścić swój link polecający. Jeśli jednak zdecydujesz się po jakimś czasie na usunięcie filmu, utracisz prawo do nagrody, i przyznane za film punkty bonusowe zostaną cofnięte.

Czym nie jest Wzajemna Wymiana

Należy pamiętać, że serwis Wzajemna Wymiana nie jest najlepszą na świecie maszyną do zarabiania pieniędzy. Uważam, że witryna została stworzona w pierwszej kolejności jako wymiana ruchu, a premia finansowa, którą członkowie otrzymują za surfowanie i wykonywanie zadań, jest po prostu dodatkową korzyścią.

Witryna nie ma na celu zachęcania ludzi do pracy polegającej na klikaniu w pełnym wymiarze godzin w celu zarabiania pieniędzy. Kwoty, jakie można uzyskać za wykonane zadania, są raczej niewielkie, i nie mogą stanowić głównego źródła dochodów.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści.

5/5 - (10 votes)

Similar Posts

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *