|

Zarobki w Sieci, Ankiety, Klikanie w Reklamy, Płatne Zadania, itd. Dobre rady

W internecie jest dużo stron krajowych i zagranicznych promujących wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy, promowanie stron, wypełnianie płatnych zadań i mini zadań. Zarobki w sieci to jeszcze wiele innych możliwości zarabiania.

Zarobki w sieci
Zarobki w sieci

Rejestracja na wszystkich stronach jest raczej prosta, choć dokładna i musi być zgodna z prawdą. A potem można już tylko zarabiać. Lecz, czy opłacalna jest taka forma zarobkowania, oczywiście chodzi tu tylko o polskie strony ? Bo zagraniczne są mi obce.

Dobre dwie rady 

  • Pierwsza rada. Wszyscy chcący się zarejestrować do stron z płatnymi ankietami i klikami niech wcześniej poczytają o tych stronach na forum. Posiądą tym sposobem sporo potrzebnej wiedzy. I dopiero zdecydują o rejestracji.
  • Następna rada. Jeżeli chcesz cokolwiek zarobić na płatnych reklamach i klikaniu w banery, to zapisz się do dużej ilości stron, oczywiście po sprawdzeniu ich wiarygodności. Gdyż na jednej lub dwóch stronach nie będziesz miał co robić i nie zarobisz prawie nic

Zarobki w sieci, jak jest w praktyce z zarobkiem

Dla osób pragnących zabawy i niepotrafiących zarabiać w inny sposób w internecie to na pewno jest jakaś forma niewielkiego zarobku. Z podkreśleniem słowa „niewielkiego”. Lecz przede wszystkim jest to dobra zabawa. Zarobek jest niewielki, gdyż ankiety przychodzą bardzo rzadko. Raz na tydzień, albo jeszcze o wiele rzadziej. Podobno czasem nawet raz na miesiąc

Ponadto przed rozpoczęciem reklamy nie ma się pewności, czy dana osoba zakwalifikuje się do tej ankiety. Bardzo często po wstępnym badaniu okazuje się, że jednak nie należy do grupy docelowej. I kończy się ankieta. Oczywiście zero punktów, czyli tym razem zerowe zarobki w sieci. Choć są niektóre strony polskie, które na pocieszenie podobno coś tam rzucają użytkownikom, którzy nie zakwalifikowali się do reklamy.

Poza tym ankiety nie są też dużo punktowane, co sprawia, że na zarobek np. 30 zł. trzeba zbierać miesiącami. Głównym priorytetem w ankietach jest to, aby być szczerym. I aby wprowadzane wypowiedzi były zgodne z prawdą. Jednak szczerość jest często nieopłacalna. Ponieważ, gdy jesteś nieciekawy, np. jesteś emerytem lub rencistą, albo nie masz samochodu, od razu dostajesz odpowiedz, że nie należysz do grupy docelowej. I znowu czekasz na ofertę kilka lub kilkanaście dni. A kolejne zaproszenie, które przychodzi na skrzynkę pocztową, też nie daje pewności, że się zakwalifikujesz.

Klikanie w reklamy i zarobki w sieci

Jak zarabiać w Internecie

Kolejną formą zarobkowania są kliki w reklamy. Kliki w reklamy są bardzo nisko płatne. Bardzo często jedno kliknięcie jest płatne ułamek jednego grosza. I aby zarobić np. 10 zł. trzeba mieć tysiące punktów. A więc zarobienie np. 10 zł. czy 20 zł. trwa wieczność. Aby zarobić 20 zł. na klikaniu trzeba klikać chyba przez rok.

Ponadto strony oferujące płatne klikanie nie dysponują dużą ilością klików. Nie można klikać, ile się chce. Dlatego, bo po prostu nie ma reklam, w które można klikać. Na stronie jest ich tylko ograniczona ilość. Po wyczerpaniu reklam trzeba czekać najczęściej do drugiego dnia, aby znowu poklikać w kilka banerów i zarobić dwa, czy pięć groszy. Co prawda, że są na stronach również płatne zadania i mini zadania, które są więcej płatne. Lecz często trudne i nie zawsze jasno wyjaśnione. W związku, z czym zwykły użytkownik nie może sobie z nimi poradzić. A więc takie zarobki w sieci są nieopłacalne.

Na niektórych stronach istnieje także możliwość zarabiania punktów, które zbierasz poprzez kliknięcia. Są to kliki jednopunktowe lub niewiele więcej punktowe. Zebrane punkty można potem, jak najbardziej wymienić na gotówkę. Lecz to jest taka gotówka, że np. za 100 punktów dostaniesz 2 grosze

Zarabianie na afiliacji

Ciekawą alternatywą do żmudnego klikania w banery czy linki reklamowe, może być zarabianie na afiliacji. Więcej informacji na temat tego sposobu zarabiania w Internecie, znajdziesz w artykule jak zarabiać w programach partnerskich.

Zarobki w sieci, podsumowanie

Reasumując. Ankiety i klikanie w reklamy jest to jakaś forma zarobkowania, lecz symboliczna. Za to można na większości tych stron pograć w gry, poczatować z innymi użytkownikami, albo uczestniczyć w loterii. Czyli po prostu skorzystać z oferowanej rozrywki. Przy tym można wykorzystać zebrane punkty np. w loterii, czy innym zakładzie, który oferuje dana strona.

Zachęcam do zdobywania wiedzy z dziedziny marketingu internetowego. Umiejętność tworzenia stron www, czy prowadzenia profili na mediach społecznościowych, jest bardzo poszukiwana wśród pracowników.

Oceń post

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.