Na rynku finansowym panuje duża konkurencja, dlatego banki kuszą klientów atrakcyjnymi promocjami. Często za założenie konta, oraz spełnienie prostych warunków, możemy liczyć na premię nawet kilkaset złotych. W zestawieniu konto osobiste ranking znajdziesz konta, zakładane całkowicie przez Internet czy konta w aplikacji mobilnej.

Konto Osobiste Ranking

Czym się kierować przy wyborze konta

Odpowiedź na tak postawione pytanie wbrew pozorom nie jest prosta. Wiele zależy od tego, do czego rachunek bankowy będzie nam potrzebny, a może raczej, jak intensywnie będziemy z niego korzystać. 

Pierwszym, i dla wielu najważniejszym kryterium jest oczywiście cena. Opłaty, które będziemy co miesiąc ponosić, są dla nas bardzo istotne. Tutaj pojawia się pierwszy haczyk. Banki często reklamują swoje konta jako darmowe, czy bezpłatne, dokładając na końcu małą gwiazdkę. 

Oznacza to, że konto będzie darmowe, ale tylko po spełnieniu określonych warunków. W zestawieniu konto osobiste – ranking, znajdziesz aktualne opłaty poszczególnych banków.

Dlatego decydując się na skorzystanie z określonej oferty, weźmy pod uwagę, czy spełnienie wymaganych warunków, nie będzie dla nas uciążliwe. Jeżeli nie planujemy korzystać z konta „aktywnie”, może lepiej nie szukać na siłę darmowego rachunku. Zamiast tego skorzystać z oferty bez żadnych dodatkowych warunków, nawet jeśli byłaby niewielka miesięczna opłata.

Konto osobiste ranking – jak zawrzeć umowę

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii teleinformatycznych konto bankowe możemy otworzyć zdalnie, bez wychodzenia z domu. Zestawienie konto osobiste ranking, zawiera oferty kilku banków. Dzięki temu wybierzesz odpowiednią dla siebie ofertę. 

Umowę o prowadzenie rachunku bankowego możemy zawrzeć na kilka różnych sposobów. Po wcześniejszym wypełnieniu wniosku online banki umożliwiają kilka sposobów na załatwienie formalności.  

  • weryfikacja tożsamości w czasie rozmowy wideo  Alior Bank, Santander Bank, 
  • konto w aplikacji mobilnej i werfyfikacja na podstawie zdjęcia selfie: Bank Pekao, Bank Credit Agricole
  • przelew weryfikacyjny z innego posiadanego przez nas konta
  • podpisanie umowy w czasie wizyty kuriera – oferta dotyczy większości  banków w zestawieniu.
  • wizyta w banku tylko w celu podpisania umowy.

Ile czasu zajmuje założenie konta osobistego przez Internet

Niewiele. Konto bankowe przez Internet, otworzysz szybciej, niż myślisz.  Wszystkie formalności związane z zawarciem umowy o rachunek osobisty, załatwisz online, bez wychodzenia z domu.

Proces zakładania konta przez Internet jest bardzo prosty i intuicyjny.  Ze względu na wymogi formalne, formularze zamieszczone na stronach internetowych banków, są do siebie bardzo podobne. Wypełnienie wniosku o otwarcie konta bankowego zajmuje tylko kilka minut. 

W zależności od sposobu weryfikacji tożsamości, nasze konto będzie aktywne już po kilku minutach, lub po dostarczeniu do banku podpisanej przez nas umowy.  

Konto osobiste ranking, jakich dokumentów potrzebujesz

Żeby otworzyć konto bankowe, musimy posiadać ważny dokument tożsamości. Wynika to z przepisów prawa. Przy wideoweryfikacji, dokument okazujemy pracownikowi banku w czasie rozmowy wideo. Przeważnie musimy zrobić też zdjęcie lub skan naszego dokumentu i przesłać  obraz wraz z wnioskiem.  

W przypadku konta na selfie cały proces jest maksymalnie uproszczony, dzięki czemu nasze konto jest aktywne w ciągu kilku minut.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści.

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na pytania jak otworzyć konto osobiste ranking. 

5/5 - (3 votes)

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *