Na rynku usług finansowych panuje bardzo duża konkurencja, dlatego banki przeznaczają spore sumy na pozyskiwanie nowych klientów. Nadarza się więc doskonała okazja, jak szybko zarobić w Internecie.

Jak Szybko Zarobić w Internecie

Co będzie potrzebne

Zobacz: Sposoby zarabiania online dla niepełnoletnich.

  • Ukończone 18 lat.
  • W zależności od programu potrzebny będzie PESEL, dowód osobisty lub paszport.
  • Przyda się smartfon z aktywnym numerem telefonu. 
  • Przy zagranicznych bankach, pomocna może się okazać znajomość podstaw języka angielskiego. 

Jak szybko zarobić w Internecie, proste warunki promocji

W przypadku większości aplikacji bonus przyznawany jest tylko dzięki skorzystaniu z linka referencyjnego. Następuje przekierowanie do sklepu play, gdzie instalujemy aplikację. Nie otrzymamy premii, jeżeli aplikacja zostanie zainstalowana bezpośrednio w sklepie play czy na stronie internetowej banku, bez wprowadzenia odpowiedniego kodu referencyjnego w trakcie rejestracji. 

W zależności od programu dodatkowym warunkiem otrzymania premii może być też konieczność doładowania konta niewielką kwotą, zamówienie karty, czy wykonanie pierwszej transakcji. 

Lista programów do zarabiania online

Prezentowana lista zawiera tylko sprawdzone sposoby jak szybko zarobić w Internecie. Osobiście z  nich skorzystałem i teraz polecam je znajomym. Jeżeli interesują Cię linki i opisy do przyszłych bonusów, zachęcam do kontaktu i zapisania się na mój newsletter.

Zarabiaj na polecaniu produktów finansowych

Banki w Polsce, poprzez programy partnerskie, pozwalają zarobić  od 30 do 100 zł za założenie konta oraz podobne kwoty w przypadku polecania produktów bankowych znajomym. Może to więc być solidne źródło dodatkowych dochodów.

System partnerski Bankier.pl

Program partnerskie Bankier.pl umożliwia polecanie produktów i usług z wielu branż. Zajdziemy tutaj oferty finansowe, turystyczne, czy po prostu zakupy online. Każdy zarejestrowany partner otrzymuje własną subdomenę internetową, na której umieszczone są wszystkie dostępne kampanie promocyjne.

System partnerski Bankier.pl

Rejestracja w systemie partnerskim Bankier.pl jest całkowicie darmowa i zajmuje tylko kilka minut. W celu sprawnej wypłaty wynagrodzenia wymagane jest podanie tylko podstawowych danych osobowych i adresowych. Każdy nowy partner może zacząć zarabiać na własny rachunek zaraz po rejestracji.

Rejestrując się z umieszczonego tutaj linka referencyjnego, staniesz się naszym partnerem, dzięki czemu możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Adres e-mail podany jest na dole strony. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie.

Program partnerski Money2Money

Money2Money

Zachęcamy również do przystąpienia do programu Money2Money, który działa na polskim rynku już od kilkunastu lat. Szybka i łatwa rejestracja, Podajemy tylko swoje podstawowe dane osobowe i już możemy zarabiać. Więcej informacji na temat tego programu oraz link do rejestracji znajdziesz w tutaj.

Afiliacja eBroker Partner

Drugi program partnerski, który warto polecić to eBroker Partner. Serwis działa bardzo podobnie jak M2M. Użytkownik ma do dyspozycji własny panel do obsługi programu, w którym łatwo może przeglądać oferty i generować linki afiliacyjne.

50 zł od eBrokerpartner

Obecnie każdy nowo zarejestrowany partner otrzymuje bonus 50 zł na start. Kwota ta może być jednak wypłacona dopiero po osiągnięciu sprzedaży na sumę 250 zł w jednym miesiącu kalendarzowym. Link do rejestracji w programie.

Zagraniczne promocje bankowe

Nowoczesna technologia pozwala na zdalne zakładanie konta bankowego. Aby zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku bankowego w innym kraju, wystarczy posiadać ważny dokument tożsamości, oraz komputer z kamerą internetową i mikrofonem. Doskonale sprawdzi się także dowolny smartfon.

W większości przypadków potwierdzenie tożsamości i zawarcie umowy następuje po przesłaniu zdjęcia dowodu osobistego i twarzy osoby wnioskującej o konto, czy kartę. Czasami jednak wymagana jest także rozmowa wideo z konsultantem, dlatego osoby nieposługujące się językiem angielskim lub niemieckim mogą mieć trochę trudniej.

Prezentowane poniżej sposoby na szybkie zarobienie kilkudziesięciu nie wymagają tak zwanej procedury KYC, czyli rozmowy wideo z konsultantem. Jednak jeśli któraś z wymienionych ofert będzie tego wymagała, taka informacja znajdzie się w opisie.

Curve – 10 funtów za zamówienie karty

Bonus Curve 10 funtów

> ZAMÓW DARMOWĄ KARTĘ CURVE I ODBIERZ 55 zł – £10 NA START <

Za pomocą aplikacji Curve możemy obsługiwać wszystkie nasze karty kredytowe i płatnicze. Wprowadzamy dane karty do aplikacji, a następnie wybieramy tą, z której chcemy w danej chwili skorzystać. Nie musimy już nosić ze sobą wszystkich kart, wystarczy Curve i telefon.

Możemy płacić  w różnych walutach bez kosztu przewalutowania. Bonus otrzymamy za rejestrację i wykonanie pierwszej transakcji dowolną podpiętą do aplikacji kartą.   Dokładną instrukcję jak zdobyć kartę Curve znajdziesz w serwisie Ekspert-Bankowy.pl

Revolut – Premia 50 zł – ZAKOŃCZONA !

Aplikacja Revolut oferuje kartę i konto wielowalutowe. Serwis daje możliwość bezpłatnego zakładania kont bankowych w różnych walutach, dzięki czemu nie ponosimy kosztów przewalutowania w przypadku płatności w innej walucie.

>> Odbierz premię 50 zł od Revolut <<

W aktualnej promocji możesz łatwo zdobyć 50 zł zasilenia Twojego konta. Warunkiem jest założenie konta, zamówienie fizycznej karty i wykonanie pierwszej transakcji. Środki pojawią się na Twoim koncie Revolut zaraz po wykonaniu pierwszej płatności. Nie musisz nawet czekać na otrzymanie fizycznej karty, płatność może być wykonana kartą wirtualną, którą z łatwością wygenerujesz w aplikacji.

Karta Twisto – 1 zł (punktów) na start

Po rejestracji z linka referencyjnego otrzymujesz limit kredytowy oraz kartę. Z kartą Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie  i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu!

Karta Twisto

Bez dodatkowych opłat i bez odsetek. Kiedy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymasz 1 zł (punktów) do wykorzystania z kartą Twisto. Link referencyjny. 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych instrukcji odnośnie do rejestracji w aplikacjach lub zakładania kont, napisz przez formularz kontaktowy lub na adres kontakt@zarabiaj365.pl Podpowiemy, jak szybko zarobić w Internecie.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści.

5/5 - (24 votes)

Similar Posts

3 Comments

  1. Fajnego masz bloga i ciekawe na nim treści czy na serwerze wszystko sie zmieści ? pięknie frazujesz słowa zmuszasz przy tym do myślenia tym komentarzem życzę powodzenia 🙂

  2. Ten wpis robi wielkie wrażenie, swooją lekkością wprawia w osłupienie, Chciałbym tak Jak ty frazować piękne zdania przyjmij najszczersze gesty wielkiego uznania.

  3. Aplikacja umożliwiająca zarabianie pieniędzy w legalny sposób to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą dorobić sobie na boku, sam jestem jedną z tych osób i szukałem takiej aplikacji stosunkowo długo. W końcu natknąłem się na Paidwork, apkę w której można zarabiać przez wypełnianie ankiet, granie w mobilne gry, oglądanie filmików czy chociażby zakładanie kont. Szczerze, polecam każdemu wypróbowanie Paidwork, w moim wypadku spróbowanie się opłaciło!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *