|

Jak Szybko Zarobić w Internecie

Na rynku usług finansowych panuje bardzo duża konkurencja, dlatego banki przeznaczają spore sumy na pozyskiwanie nowych klientów. Nadarza się więc doskonała okazja, jak szybko zarobić w Internecie.

Jak szybko zarobić w Internecie

Co będzie potrzebne

  • Ukończone 18 lat.
  • W zależności od programu potrzebny będzie PESEL, dowód osobisty lub paszport.
  • Przyda się smartfon z aktywnym numerem telefonu. 
  • Przy zagranicznych bankach, pomocna może się okazać znajomość podstaw języka angielskiego. 

Jak szybko zarobić w Internecie, proste warunki promocji

W przypadku większości aplikacji bonus przyznawany jest tylko dzięki skorzystaniu z linka referencyjnego. Następuje przekierowanie do sklepu play, gdzie instalujemy aplikację. Nie otrzymamy premii, jeżeli aplikacja zostanie zainstalowana bezpośrednio w sklepie play czy na stronie internetowej banku, bez wprowadzenia odpowiedniego kodu referencyjnego w trakcie rejestracji.  W zależności od programu, dodatkowym warunkiem otrzymania premii, może być też konieczność doładowania konta niewielką kwotą, zamówienie karty, czy wykonanie pierwszej transakcji. 

Lista programów

Prezentowana lista zawiera tylko sprawdzone sposoby jak szybko zarobić w Internecie. Osobiście z  nich skorzystałem i teraz polecam je znajomym. Jeżeli interesują Cię linki i opisy do przyszłych bonusów, zachęcam do kontaktu i zapisania się na mój newsletter.

1. Zarabiaj na polskich bankach

Banki w Polsce, poprzez programy partnerskie, pozwalają zarobić  od 30 do 100 zł za założenie konta oraz podobne kwoty w przypadku polecania produktów bankowych znajomym. Może to więc być solidne źródło dodatkowych dochodów. Zachęcam do przystąpienia do programu, który działa na rynku już od kilkunastu lat. Szybka i łatwa rejestracja, Podajemy tylko swoje dane osobowe i już możemy zarabiać. Więcej informacji na temat tego programu oraz link do rejestracji znajdziesz w tutaj.

Zarabianie na promocjach bankowych

Innym programem partnerskim tego typu jest eBroker partner.  Za przystąpienie do programu otrzymujesz 50 zł na start.

2. Moje Usługi – 30 zl za rejestrację

Narzędzie do łatwego zarządzania rachunkami. Zaraz po rejestracji otrzymasz kupon o wartości 30 zł do wykorzystania przy pierwszej płatności. Po zarejestrowaniu wybierasz dostawców, których rachunki chcesz opłacać przez platformę Moje Usługi. Możesz wskazać każdego dostawcę – również wspólnotę mieszkaniową, przedszkole, szkołę, klub fitness czy opłaty urzędowe. Link referencyjny Link nie działa? Użyj kodu 28F4-K433 podczas rejestracji.

3. Curve – 5 funtów za zamówienie karty

Za pomocą aplikacji Curve możemy obsługiwać wszystkie nasze karty kredytowe i płatnicze. Wprowadzamy dane karty do aplikacji, a następnie wybieramy tą, z której chcemy w danej chwili skorzystać. Nie musimy już nosić ze sobą wszystkich kart, wystarczy Curve i telefon. Możemy płacić  w różnych walutach bez kosztu przewalutowania. Bonus otrzymamy za rejestrację i wykonanie pierwszej transakcji dowolną podpiętą do aplikacji kartą. Link referencyjny lub kod promocyjny: D6XX8PLN

4. Twisto – 100 zł bon Allegro na start

Twisto

Po rejestracji z linku referencyjnego otrzymujesz limit kredytowy oraz kartę. Z kartą Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie  i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek. Jeżeli Twój wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymasz 100 zł do wykorzystania na Allegro. Link referencyjny. Oferta ważna do końca lutego 2021.

5. Bitwala – € 15 za założenie konta + € 15 za polecenie

Bitwala to konto bankowe w niemieckim banku. Dodatkową funkcją jest możliwość kupowania i sprzedawania kryptowalut. Bonus otrzymamy za rejestrację, weryfikację i uruchomienie portfela BTC lub ETH. Wszystko oczywiście darmowe. Weryfikacja odbywa się podczas rozmowy wideo. Konsultant banku poprosi nas o okazanie dokumentu tożsamości oraz jakiegoś  rachunku z naszym adresem zamieszkania. Rozmowa odbywa się w języku angielskim lub niemieckim. Link referencyjny.

Konto Bitwala

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych instrukcji odnośnie rejestracji w aplikacjach lub zakładania kont, napisz przez formularz kontaktowy lub na adres kontakt@zarabiaj365.pl Podpowiemy jak szybko zarobić w Internecie.

5/5 - (4 votes)

Similar Posts

2 Comments

  1. Fajnego masz bloga i ciekawe na nim treści czy na serwerze wszystko sie zmieści ? pięknie frazujesz słowa zmuszasz przy tym do myślenia tym komentarzem życzę powodzenia 🙂

  2. Ten wpis robi wielkie wrażenie, swooją lekkością wprawia w osłupienie, Chciałbym tak Jak ty frazować piękne zdania przyjmij najszczersze gesty wielkiego uznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.