Internetowy ranking kont osobistych, to wygodny sposób na błyskawiczne zestawienie najlepszych ofert na rynku. Natychmiast po wypełnieniu prostego formularza, otrzymujemy całą listę dostępnych aktualnie na rynku ofert na internetowe konto bankowe.

Internetowe konto bankowe

Jak założyć internetowe konto bankowe

Zakładanie kotna bankowego przez internet jest dzisiaj bardzo proste. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego banku, oraz wypełnienie prostego wniosku na oficjalnej stronie internetowej banku.

Następnie podajemy dokładne dane osobowe i adresowe. Pracownik banku weryfikuje nasze dane  i przygotowuje umowę o prowadzenie rachunku bankowego. Umowę w zależności od oferty banku, zatwierdzasz w czasie krótkiej rozmowy wideo z pracownikiem banku,  poprzez przelew weryfikacyjny, lub w czasie wizyty kuriera.

Konto bankowe przez internet bez kuriera, można również otworzyć, korzystając z aplikacji mobilnej.  Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoje konto bankowe będzie aktywne już po kilku minutach od złożenia wniosku.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści w mediach społecznościowych.

5/5 - (3 votes)

Similar Posts