Zastanawiasz się jak wybrać najlepszy produkt bankowy ? W tym wpisie postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Korzystając z porównywarek usług bankowych, wybierzesz ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Produkty finansowe

Konto osobiste to najlepszy produkt bankowy

Rachunek osobisty, to najczęściej używany produkt bankowy. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy posiada konto osobiste. Bardzo popularne stało się konto bankowe przez Internet bez kuriera. Takie konto założysz bez wychodzenia z domu.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi wpisami w naszym serwisie. Znajdziesz wiele ciekawych materiałów na temat zarabiania w Internecie.

Konto bankowe w aplikacji mobilnej

Sprawdź, jak łatwo założysz konto bankowe za pomocą aplikacji mobilnej. Za pomocą smartfona uruchomisz konto bankowe bez wychodzenia z domu.

Produkt bankowy

Weryfikacja tożsamości polega na przesłaniu w aplikacji zdjęcia dowodu osobistego, oraz zaprezentowania twarzy. Inteligentny system komputerowy banku, odczyta dane z dokumentu, oraz zeskanuje twój wizerunek.  Zatwierdzenie umowy odbywa się poprzez wpisanie kodu przesłanego w wiadomości SMS

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Jeżeli podobał Ci się wpis, prosimy o dodawanie komentarzy.  Zachęcamy również do udostępniania bloga w mediach społecznościowych.

5/5 - (3 votes)

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *