Prowadzenie biznesu online wymaga dużo wysiłku i zaangażowania. Pierwsze zyski mogą pojawić się zazwyczaj dopiero po kilku miesiącach ciężkiej pracy. Nie każdy jednak dysponuje odpowiednio wysokim kapitałem, żeby przetrwać ten trudny okres. Wiele osób w takich chwilach niestety rezygnuje, porzucając marzenia o pracy w domu na własnych warunkach, oraz oddalając od siebie wizję wolności finansowej. Zupełnie niepotrzebnie.

Aktualne promocje bankowe

Zarabianie na promocjach bankowych może być łatwym źródłem dodatkowej gotówki. Poniżej znajdziesz listę najciekawszych promocji bankowych. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na warunku otrzymania premii finansowej Zazwyczaj jest to zasilenie konta, i wykonanie kilku transakcji kartą wydaną do rachunku.

mBank – Darmowe konto i premia do 450 zł

mBank promocja 450 zł

Warunki otrzymania premii:

  • 350 zł, jeśli założysz konto w aplikacji, oraz zasilisz konto kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta, oraz wykonasz min. 8 transakcji kartą, telefonem lub BLIK w miesiącu założenia konta, lub w miesiącu następnym. Aby otrzymać pełną kwotę premii, należy wykonać określone wyżej warunki w trzech kolejnych miesiącach od założenia konta.
  • 100 zł założenie dodatkowego subkonta dla swojego dziecka poniżej 18 roku życia

Santander – Premia do 500 zł

Santander premia 500 zł

Warunki promocji:

  •  100 zł otrzymasz, jeżeli do 30 listopada 2022 r. złożysz wniosek o konto i kartę debetową i usługi Santander online i wyrazisz wszystkie wymagane zgody, a do 10 grudnia 2022 r. oraz podpiszesz umowę o te produkty, oraz od 1 do 31 grudnia 2022 r. zapłacisz min. 1 płatność na kwotę min 10 zł. I min raz zalogujesz się do aplikacji Santander mobile.
  • 200 zł w drugiej turze otrzymasz po spełnieniu wszystkich warunków określonych w pierwszej turze, ora w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. od stycznia 2023 r. do marca 2023 r. zapewnisz łącznie co najmniej 1000 zł wpływu na konto, zapłacisz min. raz kartą debetową na kwotę co najmniej 10 zł; i zalogujesz się co najmniej 2 razy do aplikacji Santander mobile.
  • 100 zł premii przysługuje za założenie konta swojemu dziecku i zgłoszenie się do promocji. Pieniądze zasilą konto dziecka.

Citi Handlowy – 300 zł na start

Citi Bank promocja

Jak odebrać 300 zł za założenie CitiKonta:

  • 100 zł za wykonanie 3 transakcji na kwotę min. 300 zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy
  • 100 zł za przelanie wynagrodzenia w wysokości nie mniejszej niż 2000 zł.
  • 80 zł za spełnienie wszystkich warunków określonych powyżej
  • 20 zł otrzymasz, jeśli wyrazisz zgody marketingowe w momencie składania wniosku o konto

Pieniądze leżą na ulicy

Może nie zupełnie.  W sensie metaforycznym oczywiście jak najbardziej, jednak jeśli chodzi nam o realne pieniądze, to proponuje szukać ich np. w bankach lub innych instytucjach finansowych. Na rynku panuje bardzo duża konkurencja, dlatego banki przeznaczają spore sumy na pozyskiwanie nowych klientów. Sposób na zarobienie na promocjach bankowych w polskich bankach opisałem tutaj. 

Na naliczenie i wypłatę zarobionej prowizji, trzeba jednak zazwyczaj czekać do końca okresu rozliczeniowego. Oczywiście gorąco zachęcam do zapoznania się również tym tematem. Natomiast w tym wpisie skupię się na sposobach pozwalających zarobić praktycznie natychmiast. Dodatkowo możesz też zarabiać jako osoba polecająca.

Jak zacząć zarabianie na promocjach bankowych

Z proponowanych tutaj sposobów zarobienia dodatkowej gotówki, mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie. Niezbędne będzie również posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Opisane tutaj zarabianie na promocjach bankowych będzie się czasem wiązało z zainstalowaniem aplikacji na smartfonie oraz rejestracją i weryfikacją tożsamości.

Potrzebny będzie więc też smartfon z aktywnym numerem telefonu. Podstawowa znajomość języka angielskiego czy niemieckiego może również w niektórych przypadkach okazać się pomocna.

Spełnienie warunków promocji

Powszechnie wiadomo, że każda promocja czy oferta specjalna ma swoje warunki. W opisanych poniżej przykładach bonus przyznawany jest tylko w przypadku skorzystania z linka referencyjnego.

Następuje przekierowanie do sklepu play, gdzie instalujemy aplikację. Nie otrzymamy bonusu, jeżeli aplikacja zostanie zainstalowana bezpośrednio w sklepie play czy na stronie internetowej banku, bez wprowadzenia odpowiedniego kodu referencyjnego w trakcie rejestracji. 

Dodatkowym warunkiem otrzymania bonusu może być również konieczność doładowania konta niewielką kwotą, zamówienie karty, czy wykonanie pierwszej transakcji. 

Czas na zarabianie na promocjach bankowych

Zazwyczaj pośpiech jest złym doradcą, jednak w tym przypadku może się okazać niezbędny. Większość promocji jest limitowana czasowo lub co do ilości znajomych, których możemy zaprosić. Lista aktualnych promocji może się więc szybko zmieniać.

Dodatkowo regulaminy niektórych instytucji finansowych zabraniają umieszczania linków referencyjnych na stronach internetowych. W celu otrzymania pełnej listy aktualnych promocji zachęcam do kontaktu mailowego pod adresem  kontakt@zarabiaj365.pl lub przez funpage 

Lista programów do zarabiania online

Prezentowana lista zawiera tylko sprawdzone sposoby. Osobiście z  nich skorzystałem i teraz polecam je znajomym. Jeżeli interesują Cię linki i opisy do przyszłych bonusów, zachęcam do kontaktu i zapisania się na mój newsletter. Jeżeli zainteresowało Cię zarabianie na promocjach bankowych, zapoznaj się z poniższą listą aktualnych ofert.

Zarabiaj na polskich bankach z Money 2 Money

Banki w Polsce, poprzez programy partnerskie, pozwalają zarobić  od 30 do 100 zł za założenie konta oraz podobne kwoty w przypadku polecania produktów bankowych znajomym. Może to więc być solidne źródło dodatkowych dochodów.

Zachęcam do przystąpienia do programu, który działa na rynku już od kilkunastu lat. Szybka i łatwa rejestracja, Podajemy tylko swoje dane osobowe i już możemy zarabiać. Więcej informacji na temat tego programu oraz link do rejestracji znajdziesz w tutaj.

Zarabianie na promocjach bankowych

Curve – 10 funtów za zamówienie karty

Bonus Curve 10 funtów

Za pomocą aplikacji Curve możemy obsługiwać wszystkie nasze karty kredytowe i płatnicze. Wprowadzamy dane karty do aplikacji, a następnie wybieramy tą, z której chcemy w danej chwili skorzystać. Nie musimy już nosić ze sobą wszystkich kart, wystarczy Curve i telefon. Możemy płacić  w różnych walutach bez kosztu przewalutowania. Bonus otrzymamy za rejestrację i wykonanie pierwszej transakcji dowolną podpiętą do aplikacji kartą. Link referencyjny 

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści w mediach społecznościowych.

5/5 - (7 votes)

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *