Zarabianie na Promocjach Bankowych

Prowadzenie biznesu online wymaga dużo wysiłku i zaangażowania. Pierwsze zyski mogą pojawić się zazwyczaj dopiero po kilku miesiącach ciężkiej pracy. Nie każdy jednak dysponuje odpowiednio wysokim kapitałem, żeby przetrwać ten trudny okres. Wiele osób w takich chwilach niestety rezygnuje, porzucając marzenia o pracy w domu na własnych warunkach, oraz oddalając od siebie wizję wolności finansowej. Zupełnie niepotrzebnie. Zarabianie na promocjach bankowych może być łatwym źródłem dodatkowej gotówki.

Pieniądze leżą na ulicy

Może nie zupełnie.  W sensie metaforycznym oczywiście jak najbardziej, jednak jeśli chodzi nam o realne pieniądze, to proponuje szukać ich np. w bankach lub innych instytucjach finansowych. Na rynku panuje bardzo duża konkurencja, dlatego banki przeznaczają spore sumy na pozyskiwanie nowych klientów. Sposób na zarobienie na promocjach bankowych w polskich bankach opisałem tutaj. Na naliczenie i wypłatę zarobionej prowizji, trzeba jednak czekać do końca okresu rozliczeniowego. Oczywiście gorąco zachęcam do zapoznania się również tym tematem. Natomiast w tym wpisie skupię się na sposobach pozwalających zarobić praktycznie natychmiast. Dodatkowo możesz też zarabiać jako osoba polecająca.

Jak zacząć zarabianie na promocjach bankowych

Z proponowanych tutaj sposobów zarobienia dodatkowej gotówki, mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie. Niezbędne będzie również posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Opisane tutaj zarabianie na promocjach bankowych będzie się czasem wiązało z zainstalowaniem aplikacji na smartfonie, oraz rejestracją i weryfikacją tożsamości. Potrzebny będzie więc też smartfon z aktywnym numerem telefonu. Podstawowa znajomość języka angielskiego czy niemieckiego może również w niektórych przypadkach okazać się pomocna.

Spełnienie warunków promocji

Powszechnie wiadomo, że każda promocja czy oferta specjalna ma swoje warunki. W opisanych poniżej przykładach bonus przyznawany jest tylko w przypadku skorzystania z linka referencyjnego. Następuje przekierowanie do sklepu play, gdzie instalujemy aplikację. Nie otrzymamy bonusu, jeżeli aplikacja zostanie zainstalowana bezpośrednio w sklepie play czy na stronie internetowej banku, bez wprowadzenia odpowiedniego kodu referencyjnego w trakcie rejestracji.  Dodatkowym warunkiem otrzymania bonusu może być również konieczność doładowania konta niewielką kwotą, zamówienie karty, czy wykonanie pierwszej transakcji. 

Czas na zarabianie na promocjach bankowych

Zazwyczaj pośpiech jest złym doradcą, jednak w tym przypadku może się okazać niezbędny. Większość promocji jest limitowana czasowo lub co do ilości znajomych, których możemy zaprosić. Lista aktualnych promocji może się więc szybko zmieniać. Dodatkowo regulaminy niektórych instytucji finansowych zabraniają umieszczania linków referencyjnych na stronach internetowych. W celu otrzymania pełnej listy aktualnych promocji zachęcam do kontaktu mailowego pod adresem  kontakt@zarabiaj365.pl lub przez funpage 

Lista programów

Prezentowana lista zawiera tylko sprawdzone sposoby. Osobiście z  nich skorzystałem i teraz polecam je znajomym. Jeżeli interesują Cię linki i opisy do przyszłych bonusów, zachęcam do kontaktu i zapisania się na mój newsletter. Jeżeli zainteresowało Cię zarabianie na promocjach bankowych, zapoznaj się z poniższą listą aktualnych ofert.

1. Zarabiaj na polskich bankach

Banki w Polsce, poprzez programy partnerskie, pozwalają zarobić  od 30 do 100 zł za założenie konta oraz podobne kwoty w przypadku polecania produktów bankowych znajomym. Może to więc być solidne źródło dodatkowych dochodów. Zachęcam do przystąpienia do programu, który działa na rynku już od kilkunastu lat. Szybka i łatwa rejestracja, Podajemy tylko swoje dane osobowe i już możemy zarabiać. Więcej informacji na temat tego programu oraz link do rejestracji znajdziesz w tutaj.


Zarabianie na promocjach bankowych


Karta Twisto

2. Twisto – 50 zł (punktów) na start

Po rejestracji otrzymujesz limit kredytowy oraz kartę. Z kartą Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie  i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek. Jeżeli Twój wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymasz 50 zł (50 punktów) do wykorzystania na spłatę debetu. Link referencyjny.

3. Monese – 10 funtów za założenie konta

Bonus otrzymasz za rejestrację w aplikacji, zamówienie karty oraz wykonanie jednej transakcji.  Rejestracja zajmie Ci zaledwie kilka minut! Zostaniesz poproszony/-na o zdjęcie Twojego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu) i o nakręcenie krótkiego filmiku „selfie” z Twoim udziałem. Przyda Ci się również aktualny adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, na który będziesz mógł otrzymywać SMSy. Link referencyjny  
lub kod promocyjny: ANDRZ473


Załóż konto Monese


Do czego służy karta Curve

4. Curve – 5 funtów za zamówienie karty

Za pomocą aplikacji Curve możemy obsługiwać wszystkie nasze karty kredytowe i płatnicze. Wprowadzamy dane karty do aplikacji, a następnie wybieramy tą, z której chcemy w danej chwili skorzystać. Nie musimy już nosić ze sobą wszystkich kart, wystarczy Curve i telefon. Możemy płacić  w różnych walutach bez kosztu przewalutowania. Bonus otrzymamy za rejestrację i wykonanie pierwszej transakcji dowolną podpiętą do aplikacji kartą. Link referencyjny lub kod promocyjny: D6XX8PLN

5. Bitwala – 15 euro za założenie konta

Bitwala to konto bankowe w niemieckim banku. Dodatkową funkcją jest możliwość kupowania i sprzedawania kryptowalut. Bonus otrzymamy za rejestrację, weryfikację i uruchomienie portfela BTC lub ETH. Wszystko oczywiście darmowe. Weryfikacja odbywa się podczas rozmowy wideo. Konsultant banku poprosi nas o okazanie dokumentu tożsamości oraz jakiegoś  rachunku z naszym adresem zamieszkania. Rozmowa odbywa się w języku angielskim lub niemieckim. Link referencyjny.


Konto Bitwala


Moje Usługi

6. Moje Usługi – 30 zl za rejestrację

Narzędzie do łatwego zarządzania rachunkami. Zaraz po rejestracji otrzymasz kupon o wartości 30 zł do wykorzystania przy pierwszej płatności. Po zarejestrowaniu wybierasz dostawców, których rachunki chcesz opłacać przez platformę Moje Usługi. Możesz wskazać każdego dostawcę – również wspólnotę mieszkaniową, przedszkole, szkołę, klub fitness czy opłaty urzędowe. Link referencyjny Link nie działa? Użyj kodu 28F4-K433 podczas rejestracji.

7. TransferGo – 10 funtów za przelew

Transfer Go oferuje szybkie transfery pieniężne. Bonus 10 funtów, otrzymamy za rejestrację oraz  wykonanie pierwszego międzynarodowego przelewu na kwotę min 50 funtów. Na wykonanie przelewu mamy 30 dni od rejestracji. Ważne, aby odbiorcą i nadawcą przelewu nie była ta sama osoba. Link do rejestracji, lub użyj kodu: ZARABIAJ365 podczas rejestracji.


Transfer Go

Zarabianie na promocjach bankowych, podziel się ze znajomymi 😉


Facebook


Twitter


Linkedin

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych instrukcji odnośnie rejestracji w aplikacjach lub zakładania kont, napisz przez formularz kontaktowy lub na adres zarabiaj365@gmail.com

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na pytania. Zachęcamy również do komentowania wpisów.

Oceń post

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.