Badania opinii konsumentów mówią, że sushi i rolki są najczęściej zamawiane do domu. W tym sensie Białystok również nie jest wyjątkiem. Te posiłki są niedrogie i stanowią wszechstronną ucztę dla biura, współpracowników lub po prostu pretekst do zebrania się jako rodzina przy jednym stole wieczorem lub w dzień wolny od pracy. Najważniejsze w tej kwestii jest szybkość dostawy. Jedną z najszybszych opcji jest sieć restauracji Sushi Master. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie dostawa sushi we Bialystok.

Dostawa sushi Białystok

Opcje szybkiej dostawy sushi

Sushi Master

Wśród wielu ofert korzystnie wyróżnia się sieć restauracji kuchni japońskiej i panazjatyckiej Sushi Master. Klienci, którzy kochają owoce morza i niezwykłe potrawy, a zatem są fanami sushi, wybierają tę znaną markę. Są to Restauracje, co oznacza, że poziom usług jest wyższy niż w obiektach „fast food”.

Jeśli nie ma czasu na gotowanie, ale chcesz nakarmić gości i bliskich smacznym i satysfakcjonującym daniem – dostawa od Sushi Master pomoże. Można złożyć zamówienie na adres domowy lub w biurze. To wymaga kilku kliknięć. Klient umieszcza na stronie formularz zgłoszeniowy, w którym podaje dane osobowe, w tym telefon i adres, a następnie po prostu czeka na kuriera sieci restauracji . Można to zrobić zarówno w aplikacji, na stronie internetowej firmy, jak i zadzwonić do kasy. W razie potrzeby w komentarzach możesz pisać życzenia. Średnio ulubione sushi i rolki klienci otrzymują w ciągu 1 godziny. Jest to maksymalny czas, biorąc pod uwagę obciążenie kucharzy i prawdopodobieństwo korków na drogach. Zazwyczaj większość orientalnych potraw jest dostarczana w ciągu 30 minut. Zazwyczaj większość potraw azjatyckich jest dostarczana w ciągu 30 minut.

Inne opcje barów sushi i restauracji

Wraz z Sushi Master o szybkość dostawy konkurują:

  1. Futu Sushi. Instytucja oferuje nie tylko szeroki asortyment, ale także szybką dostawę zamówienia, co jest szczególnie ważne, jeśli zamówienie ma gorące rolki w tempurze lub cieście. Klienci chcą, aby ich posiłki były gorące.
  2. Tanoshii Japanese Restaurant & Sushi Bar. Przy zamówieniu obowiązuje bezpłatna dostawa. Możesz zorganizować dostawę w dowolnej dzielnicy Białegostoku. Kurier przyjeżdża średnio za godzinę.
  3. MAHO sushi. Ważną różnicą jest brak minimalnej kwoty zamówienia. Średni czas dostawy wynosi 1 godzinę. Menu zawiera setki pozycji. Dodatkowo można zamówić napoje.
  4. Koku Sushi Kilińskiego. Kolejna popularna usługa dostawy. Przywozi zamówienie średnio w ciągu godziny. Jeśli dostawca spóźni się o ponad pół godziny, Klient otrzyma zamówienie za darmo. Asortyment obejmuje rolki podzielone na kategorie: spicy, klasyczne, w tempurze, pieczone, markowe i ekonomiczne.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści.

5/5 - (3 votes)

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *