W dzisiejszych czasach posiadanie konta bankowego jest niezbędne. Wiele firm wymaga od swoich pracowników, aby posiadali konto bankowe. Z tego wpisu dowiesz się jak wybrać konto osobiste. Skorzystaj z naszej porównywarki kont bankowych

Wybór odpowiedniego konta bankowego, wbrew pozorom nie jest łatwy. Dziesiątki banków działających w Polsce, oferuje swoje produkty. Aby zdobyć nowych klientów, prześcigają się w ofertach specjalnych czy promocjach.

Jak wybrać konto osobiste, na co zwracać uwagę

Przy wyborze konta bankowego warto mieć na uwadze kilka podstawowych parametrów konta. Po pierwsze koszt obsług. Wszyscy lubimy oszczędzać, dlatego nie przepłacajmy tam, gdzie nie musimy. Konto osobiste możemy otrzymać zupełnie za darmo, chociaż nie zupełnie bezwarunkowo.

Częstym warunkiem darmowego konta w banku jest zapewnienie określonych miesięcznych wpływów na konto. Większość banków wymaga kwoty 1000 zł. Wykonanie kilku płatności kartą lub BLIKIEM, również jest czasami wymagane.

Sposoby zakładania konta bankowego

Jeżeli interesuje Cię założenie konta bankowego bez wychodzenia z domu, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Większość banków oferuje konto bankowe, które można otworzyć online. Weryfikacja danych osobowych, oraz podpisanie umowy odbywa się w obecności wysłanego przez bank, pracownika firmy kurierskiej.

Konto bankowe możesz również otworzyć w czasie rozmowy wideo z konsultantem banku. Weryfikacja tożsamości polega na zaprezentowaniu do kamery internetowej, posiadanego przez Ciebie dokumentu.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi wpisami na naszym blogu.   Znajdziesz tam kilka innych porad jak wybrać konto osobiste. Prosimy również o udostępnianie domeny w mediach społecznościowych.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz praktyczny poradnik – instrukcję zakładania własnego bloga lub strony internetowej.


Zachęcamy do komentowania i udostępniana naszych treści.

5/5 - (3 votes)

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *